برای ورود به کانال آهنگ های گم شده کلیک نمایید: nex1melody@
هیچ می دانی فرصتی که از آن بهره نمی گیری ،آرزوی دیگران است.(جک لندن)
طراحی سایت

دانلودWindows 7 Manager 4.1.1 Portable-نرم افزار بهینه سازی ،افزایش سرعت و کنترل ویندوز۷

موضوع : کامپیوتر,نرم افزار کاربردی

{ Windows 7 Manager 4.1.1 Portable } {۸٫۷ MB }

Windows 7 Manager  نرم افزار مفید جهت بهینه سازی و پاکسازی و افزایش سرعت سیتم و نیز امنیت ویندوز۷ است ، در یک جمله می توان گفت این نرم افزار همه انتظارات شما را برآورده می کند.

این نرم افزار سرعت سیستم ،پایداری و امنیت آن را به طور چشمگیری افزایش می دهد. می توانید error report های ویندوز را مدیریت و یا در صورت لزوم غیر فعال سازید، با استفاده از این نرم افزار قادر خواهید بود درایوهای موجود بر روی کامپیوتر را مخفی و یا دسترسی به آنها را کنترل و محدود نماییدو به طور مشخص تعیین کنید که چه برنامه هایی حق اجرا شدن روی سیستم شما را نداشته باشند. این نرم افزار با پیدا کردن و پاکسازی فایلها یا فولدرهای هرز که باعث کاهش سرعت سرعت سیستم می شوند کمک شایانی جهت افزایش سرعت کامپیوتر می کند، همچنین می تواند فایهای تکراری سیستم شما که از نظر سایز ،نام و تاریخ ایجاد مشابه اند را شناسایی کند، با دفراگ کردن رجیستری و تعمیر و بازسازی آن زمان پاسخگویی نرم افزار را کاهش وسرعت اجرا و کار کردن با نرم افزارها را افزایش می دهد. بهینه سازی سرعت اینترنت و مدیریت همه گزینه های share و اینترنت اکپلورر به راحتی از طریقه این نرم افزار امکان پذیر است .

جهت دانلود و توضیحات تکمیلی از سریع دانلود ، به ادامه مطالب مراجعه فرمایید.

 

-این نرم افزار جزیئات کاملی از سیستم و سخت افزار کامپیوتر را در اختیار شما می گذارد، به شما جهت پیدا کردن کلیدهای نصب ویندوز کمک می کند و تنها با یک کلیک در محیط نرم افزار به طور اتوماتیک سیستم شما بهینه و پاکسازی می کند.

-سرعت کامپیوتر و نیز -سرعت بالا آمدن و سرعت خاموش شدن سیستم را بهبود می بخشد و با غیر فعال کردن برنامه های غیر ضروری و بی فایده ،کامپیوتر شما را بهیه سازی می کند.

-نمایش مجموعه ای از ابزارهای مفید ویندوز ؛ تقسیم و ادغام هر نوع فایل

چه امتیازی می دهید؟
۰ تا کنون ثبت شده است
تمام حقوق مادی و معنوی و طرح قالب برای "سریع دانلود" محفوظ است و هر گونه کپی برداری خلاف قوانین می شود. گرافیک و طراحی : پارس تمز